EVENTY Z ROBERTEM SOWĄ

Zapraszamy do współpracy z mistrzem kulinarnym Robertem Sową, którego obecność gwarantuje udaną i smaczną imprezę. Mamy kilka propozycji kulinarnych - sami zdecydujcie, która najbardziej Wam się podoba :)

LIVE COOKING

Pokazy kulinarne połączone z degustacją dań organizowane w galeriach handlowych, a także podczas targów, wystaw, konferencji i imprez plenerowych. Możemy przygotować kilkaset, a w plenerze - dzięki naszemu kulinarnemu tirowi, nawet kilka tysięcy dań. Zawsze jest smacznie, a po dania ustawiają się długie kolejki.

pokazy


WARSZTATY KULINARNE

Wspólne gotowanie połączone z degustacją przygotowanych podczas warsztatów dań. Idealny pomysł na imprezę firmową, która na sługo pozostanie w pamięci. Super sposób na integrację, dobrą zabawę i pyszne jedzenie. Tematem warsztatów może być kuchnia polska lub międzynarodowa. Wszystko zależy od tego, na co macie ochotę :)

warsztaty


CATERING

Kompleksowa oprawa kulinarna uroczystości. Od kilkunastu lat organizujemy prestiżowe gale, bankiety, koktajle i imprezy medialne. Menu skomponowane przez Roberta Sowę zachwyca niepowtarzalnym smakiem, a obsługa kelnerska i kucharska profesjonalizmem.

cateringi


EKSPERT KULINARNY

Nie macie ochoty na gotowanie z Robertem, a chcielibyście zgłębić tajniki kulinariów i zawodu kucharza? To wariant dla Was! Robert Sowa jako doświadczony ekspert kulinarny jest do Waszej dyspozycji.

Chętni na fajną imprezę kulinarną? Jeśli potrzebujecie bliższych informacji, piszcie do nas: sylwia@sowarobert.pl